Aynalı Cam Filmi Özellikleri 

 Aynalı cam filmi, diğer ürünlerden ayıran özellikleri, aynalı olmasının yanı sıra çeşitli renkleri ile birlikte ofis,ev, için fiyatları, oldukça uygundur. bina cam filmi, olarak’ta bilinen fakat aynı zamanda güneş keserek, güneşi engellemenizi sağlar ofis içerisinde  yaz aylarında serin bir ortam oluşturarak çalışma verimini arttırabilir kış aylarında ise soğuk havayı içeriye almayarak içerideki sıcaklığı korumanızı sağlar tam bir bütçe dostudur. Gün içerisinde içeriden dışarısı gözükürken dışarıdan içerisi gözükmez mahremiyetinizi gizlemeye yardımcı olur. Ev için aynalı cam filmi, oldukça fazla reabet görmektedir. ev cam balkon, için de uygun olan aynalı cam kaplama, yapılarak balkon içerisi gözükmemesini sağlayabilirsiniz böylelikle içeriden dışarısını rahatlıkla görerek dışarıdan sizleri görmesini istemediğiniz dış gözleri engellemenizi sağlar. UV filitresi görevi gören aynalı cam filmi, güneş kontrol sağlamaktadır.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Bir çok kişi veya kişiler bu soruyu sıklıkla sormaktadır.  Hesaplaması yapılırken film boyu ile camın en kısa olan tarafı hesaplanır aslında camın kaç m2 olduğu değil  kaç m2 film kullanıldığı önemlidir. kullanılan malzemeye göre  ( 180 cm 152 cm 122 cm ) olan aynalı cam filmi, ebat ve boyutlara göre ayarlanması kolaydır. Diğer cam filmi ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri site içerisinde gezerek bakabilir detaylı bilgi almak için bizlere telefon numaramızdan haftanın 7/24 saat ulaşabilirsiniz. 

Aynalı Cam Filmi Nasıl Kullanılmalıdır

Kullanımı oldukça kolaydır. uygulaması yapıldıktan sonra bir mühlet beklemesi gerekmektedir. Tam anlamı ile kuruduğundan eminseniz temizleme işlemine geçebilirsiniz. Temizlik yaparken kullanılması gereken araç ve gereçler cam sil cam suyu sade su veya sabunlu su olabilir temizlik esnasında bez veya peçete kullanılmalı her ne kadar çizilmez ürün olsa dahi gazete gibi sert cisimler ile temizlenmesi çizme kalkma oranını artırmaktadır.

Aynalı Cam Filmi Hangi Marka olmalıdırGüneş Kontrol Cam Filmi,

Uzak doğu olduğu takdirde çok uzun ömürlü olmayacaktır. Nedeni ise kalitesiz olması yapışkan özelliğinin zayıf olmasından kaynaklanmaktadır. Firmamızın kullanmış olduğu ürün Amerikan marka olup işçilik ve film garantisi olan bir üründür. Kullanılan malzeme amerikan olması ile birlikte yapışkan özelliği son teknoloji olan CDL dediğimiz yapışkan özelliğine sahiptir. CDL Nedir derseniz yapışkan özelliği güneş ısı ve UV ile yapışan diğer yapışkanlar’dan daha kuvvetli olan bir yapışkan türüdür.

Aynalı Cam Filmleri içeriyi Gösterirmi?

Aynalı cam filmleri, uygulandığı yerde gün içerisinde ışık yakılsa dahi içerisini göstermez böylelikle içeriden dışarısını rahatlıkla görürken dışarıdan içeriyi göstermez. Cam filmleri teknik ve ham madde bakımından en farklı ürünlerin başında gelmektedir.

 

Cam Filmi

cam filmi firmamız ile en kaliteli ürünler, profesyonel işçilik ve uygun fiyat avantajları sizi bekliyor. Cam filmi sektöründe yadsınamaz bir yeri olan firmamız ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile kısa sürede geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Hizmetlerimiz

Firmamız cam filmi ile ilgili hemen her hizmeti sunmaktadır. Her kalite ve özellikteki cam filmini satın alabileceğiniz gibi aracınıza da taktırmanız mümkündür. Bünyemizde çalışan personellerimiz alanında usta olan deneyimli kişilerdir. Bu sayede üretim, satış ve uygulama aşamalarının hepsinde kaliteli hizmet sizi beklemektedir.

Cam filmi sektörü yalnızca araç cam filminden ibaret değildir. Günden güne genişleyen sektörde artık yapı cam filmleri de büyük yer kaplamaktadır. İş merkezleri, AVM’ler veya rezidanslar gibi binalarda görmeye alışık olunan yapı cam filmleri artık çok kullanılan yapı malzemeleri arasında yer almaktadır.

Yapı filmleri firmamız tarafından her kalite ve özellikte üretilmektedir. Bu filmler dışarıda maruz kalabilecekleri hava koşulların dayanıklı olarak üretilirler. Temizliği zor olacağı için ürünlerin kendi kendisini temizleme özelliği de mevcuttur. Tüm bu özelliklere sahip kaliteli cam filmleri ile binalar daha şık ve güvenli.

Uygun Fiyat Avantajları

Firmamız tarafından üretilen, pazarlanan ve uygulanan tüm ürünlerde önceliğimiz kaliteli ürünler sunmaktır. Kaliteli ürünü uygun fiyata alma avantajını da firmamızla yaşamanız mümkündür. Bu sayede aradığınız kalitedeki ürüne çok paralar ödemeniz gerekmeyecektir. Dilediğiniz ürüne oldukça makul fiyatlarla sahip olabileceksiniz.

Profesyonel Hizmet

Yalnızca cam filmi satın almak değil, taktırmak da gereklidir. cam filmi taktırma hizmetimiz sayesinde kısa sürede ve profesyonel şekilde cam filmi taktırmanız mümkündür. çalışanlarımızın yıllara dayanan deneyimi sayesinde işler titizlikle yapılacaktır. Uzun süre sorunsuz şekilde kullanabileceksiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın ilkeleri içerisinde müşteri memnuniyeti oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizi memnuniyetsiz edecek hiçbir ürün kullanmadığımız gibi, hizmet sunmamaya da öze göstermekteyiz. Cam filmleri taktırabileceğiniz gibi cam filmi cam film söktürme hizmeti için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yine aynı kalitedeki hizmet ile cam filmleriniz sökülecektir. Araç camlarınız ise ilk günkü gibi yeni duracaktır.

 

 Cam Filmi Fiyatları

 cam filmi firmamız tarafından sunulan cam filmi hizmetleri sayesinde siz de kaliteyi ucuza alma avantajını yaşayabilirsiniz. Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız her geçen gün hizmet kalitesini ve çeşitliliğini arttırmaktadır. Bu sayede her müşteriye hitap eden bir misyona sahibiz.

Hizmetlerimiz

Cam filmlerinin modern hayatta oldukça büyük bir yeri vardır. Bu filmler araç ve yapı cam filmleri olarak ayrılabilir. Firmamız her iki konuda da profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Bu kaliteli filmlerinin üretimi, pazarlanması ve uygulanması safhalarında firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Firmamız bünyesindeki profesyonel çalışanlarımız sayesinde tüm bu hizmetler kaliteli ve titiz şekilde sunulmaktadır. gelişmiş hizmet ağımız sayesinde nerede olursanız olun firmamızın iletişim numarası sayesinde bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler

Firmamız tarafından sunulan tüm ve hizmetlerde kalite esastır. Araç cam filmleri ve yapı cam filmleri farklı özelliklere sahip olsalar da her cam filminde en kaliteli ürünleri firmamızda bulabilirsiniz. Araçlarda kullanılan cam filmleri çizilmezlik, ısıya dayanıklılık, güneş ışınlarından koruma, ısı yalıtımı gibi özelliklere sahiptir. Aslında bu özellikler yapı cam filmlerinde de mevcuttur. Ancak yapı cam filmlerinin kullanım alanı itibariyle çok daha gelişmiş olması gerekir. Firmamız da her iki filmi kullanım alanına göre düşünmekte ve ona göre kaliteli ürünler sunmaktadır.

 cam filmi fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hem kaliteli hem de bütçenize uygun olan cam filmleri sayesinde aracınız, eviniz, işyeriniz daha konforlu hale gelecek.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. İlk hedefimiz yüzü gülen ve yine bizi tercih edecek müşteri portföyü oluşturmaktır. Bu tabloyu çizebilmek adına da hem en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya hem de uygun fiyat politikaları uygulamaya özen göstermekteyiz.

Bu politikalarımız sayesinde rakiplerimizden ayrılmaktayız. Sektörde köklü bir yer edinmemiz ve her kesim ve çevreden müşteriye sahip olmamız da firmamızın misyonu açısından önem arz etmektedir.  cam filmcisi denildiğinde akla ilk gelen isim olma özelliğini taşıyan firmamızla siz de güvenle cam filmi taktırabilirsiniz.